درباره خونه خورشید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درباره ما

      من خورشید کوهستانی،  سرپرست خونه اقامتی بومگردی خونه خورشید هستم،  در همین روستا بدنیا آمدم و بزرگ شدم،  شغلم آشپزی و پذیرایی از گردشگران ایرانی و خارجی است.  یک آشپزخانه روستایی دارم،  و چندین سال است،  غذای یکی از معروفترین خونه های بومگردی همین نزدیکی را تأمین می کنم.

      خونه خورشید کلبه ای گلی چوبی یا زگالی بومی غرب مازندران است،  اگر بگویم خونه خورشید روح و جان دارد،  باور کنید راست می گویم،  یه وقت از روح نترسید،  منظور احساس دارد و متقابلاً احساس ما را درک می کند.  در این خانه چند دهه خانواده پرجمعیت والدین همسرم زندگی می کردند،  و از آن کلی اشخاص تحصیل کرد و مفید بیرون آمده،  که یکی هم همسر من است.

درباره خونه خورشید

      خونه خورشید،  در دامنه های شمالی البرز روستای های چلاسر و جل و تکش،  شهر تنکابن  استان مازندران ایران قرار گرفته است،  و ظرفیت پذیرش 10 مهمان را دارد.

      خونه خورشید،  کلبه چوب گلی بومی،  با هوای پاک و مطبوع روستایی سرسبز شمال ایران،  و فضای آرامش بخش و امن خانوادگی است.  این خانه سنتی را باز سازی کردیم،  و سعی نمودیم به ساختار سنتی خانه صدمه ای وارد نیاید.

      در خونه خورشید،  غذاهای طبیعی محلی،  برای شما فراهم است.  در کنار خانواده خورشید خانم،  تجربه ای دلچسب و بی نظیر داشته باشید،  و با گشتهای زیبا و خاص منطقه، و جاذبه های طبیعی و انسانی بومی،  دید جدید را تجربه کنید.

عکس خونه خورشید

      ــ  بیایید و احساس خود را درباره خونه خورشید بگویید.

 غذا های شمالی در خونه خورشید

عکس دو نوع فسنجان محلی در گمج

      خورشید خانم بهترین دستپخت را دارد،  و خوشمزه ترین غذاهای محلی را درست می کند،  بیشتر موادی خوراکی که با آن غذا درست می کند،  محصول باغچه های خود او و همسایگان خونه خورشید است.  لبنیات نیز همینگونه مربوط به اطراف خونه خورشید است،  که یکی از مهمترین جاهای تولید لبنیات محلی در ایران است.

ــ  دستورهای غذایی خورشید خانم در اینجا.

رزرو  +98  939 7156040  :  Reservation

 

سفارش غذا های رسمی و شمالی پذیرفته می شود

خواندن 330 دفعه

رسانه